Kto może korzystać z zabawy w parku trampolin?


Każdy park rozrywki zobowiązuje swoich gości do dokładnego zapoznania się z regulaminem placówki i przestrzegania wszystkich zasad bezpiecznego poruszania się po obiekcie oraz używania poszczególnych sprzętów. W ten sposób parki trampolin ograniczają do minimum ryzyko jakiegokolwiek wypadku. A kto w ogóle może do nich uczęszczać? Do kogo kierowany jest ten typ zabawy? Park trampolin.

Przede wszystkim do osób najmłodszych, ale niestety nie wszystkich. Skakanie na trampolinach to bezpieczna zabawa wyłącznie dla dzieci, które ukończyły już trzeci rok życia. Młodszych szkrabów raczej nie wpuszcza się do tego typu obiektów. Z kolei dzieci powyżej trzeciego roku życia, które nie mają jeszcze dwunastu bądź trzynastu lat, mogą przebywać na terenie obiekty wyłącznie pod opieką swoich rodziców bądź opiekunów.

Jak widać, każdy park trampolin dba o swoich gości i dba o to, by mogli się oni bawić w komfortowych oraz przede wszystkim bezpiecznych warunkach. Zasad wystarczy po prostu przestrzegać. Od tego one są, by gwarantowały użytkownikom maksymalne bezpieczeństwo.

Polecane: gorgeo.pl.